در حال بارگیری...
زمان مراسم
۱۵ بهمن

بهترین زمان عروسی

بهترین زمان عروسی

بهترین زمان عروسی در کل سال اواسط اردیبهشت و اواخر مهر ماه است, چرا که در زمان های ذکر شده طبیعت از اوج زیبایی و لطافت برخوردار است.
همچنین طی هفته شب ایام تعطیل است, چراکه میهمانان راحتتر می توانند در مراسم حاضر شوند و استرس روز کاری یا تحصیلی فردا راندارند.
البته این زمان جهت انجام کار عکس و فیلم زمان مناسبی نیست چرا که ترافیک و ازدحام کاری در این روزها بسیار زیاد است و بهتر است کار عکس و فیلم قبلا انجام شده باشد.
بهترین زمان برای عکس و فیلم عروسی در روز صبح اول وقت و ۲ ساعت مانده به غروب آفتاب است, چون در این زمانها نور محیط در بهترین وضعیت جهت کار عکس و فیلم قرار دارد.
همچنین باید به این نکته نیز اشاره کرد که بطور کلی زمانی که برای برگزاری مراسم انتخاب می شود می بایست زمانی خالی از استرس و هیجانات منفی برای عروس و داماد باشد.
یعنی به صورت مشخص تر باید فاصله زمانی مناسب تا تاریخ برگزاری مراسم لحاظ شود تا عروس و داماد فرصت کافی جهت انتخاب مکان (تالار – باغ)، آرایشگاه، آتلیه، خدمات مراسم، لباس و … را داشته باشند.

همچنین زمان لازم جهت برنامه ریزی شرکت در مراسم به میهمانان نیز داده شود، پس بهتر آن است که جهت انجام هر چه بهتر مراسم زمان آن از ماهها قبل مشخص شده باشد.
عروس و دامادها می توانند جهت انتخاب بهترین و با کیفیت ترین خدمات دهندگان موضوع مراسم ازدواج از مشاوره صمیمانه گروه ستاره ونوس جهت برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم ازدواج خود بهره ببرند.
از آنجا که مستندات عکس و فیلم تنها خدماتی است که بعد از مراسم باقی می ماند، لذا بهترین مشاور شما در این زمینه استودیو عکس و فیلم ستاره ونوس می باشد.
شما می توانید از طریق شماره تماس ۲۲۹۴۶۱۳۷ جهت هماهنگی وقت مشاوره با ما در ارتباط باشید.